ข้อมูล TFEX Download ไม่ได้หลังจากวันที่ 19-4-19

Home Forums CDC Forums General Discussion — The Living Room ข้อมูล TFEX Download ไม่ได้หลังจากวันที่ 19-4-19

This topic contains 3 replies, has 3 voices, and was last updated by Avatar piyabee 2 months, 3 weeks ago.

• Author
    Wit@Art
    Participant

ข้อมูล TFEX Download ไม่ได้หลังจากวันที่ 19-4-19    รบกวนช่วยตรวจสอบให้ด้วยนะครับ

dreamscat
    Keymaster

ตอนนี้น่าจะแก้ไขเรียบร้อยแล้วนะครับ รบกวนลองดาวน์โหลดดูใหม่ได้เลยนะครับ

S50.1
    tfex

• This reply was modified 2 months, 4 weeks ago by Avatar dreamscat.
    Wit@Art
    Participant

ได้แล้วครับ ขอบคุณครับ

piyabee
    Participant

ผมยังdownloadไม่ได้เลยครับ

You must be logged in to reply to this topic.