รบกวน adjust ราคาหุ้นที่ปันผลเป็นหุ้นครับ

Home Forums CDC Forums Supporting Members Area — รวบรวมสูตร Downloads และระบบการเทรด รบกวน adjust ราคาหุ้นที่ปันผลเป็นหุ้นครับ

This topic contains 1 reply, has 2 voices, and was last updated by Avatar dreamscat 4 months, 1 week ago.

• Author
    pisitku
    Participant

มี sawad กับ seafco ครับ ปันผลเป็นหุ้น 10:1 ครับ

ขอบคุณครับ

dreamscat
    Keymaster

ขอแจ้งทีมข้อมูลให้ต่อไปนะครับ

1 user thanked author for this post.

You must be logged in to reply to this topic.